Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/albeemotorsports.com/includes/menu.inc).

O czym wszystek człowiek biznesu wiedzieć powinien, alias wskazówki na koniec roku

  • Data dodania: 26 June 2020
Kończy się rok kalendarzowy, co znamionuje, iż niektóre etapy zamykamy i podsumowujemy, ale inne dopiero inicjujemy i rozważamy. Jeżeli nadzorujemy firmę, jest to czas opracowywania filozofii na nowy rok.


pozyskiwanie dotacji unijnych
Author: Ascom Vpr
Source: http://www.flickr.com


Jeśli myślimy nad zarejestrowaniem działalności, rozglądamy się za korzystnymi rozstrzygnięciami.


Warto szczególnie wziąć pod uwagę dofinansowania unijne na inwestycje. Jeśli chcemy rozwinąć swoją działającą jednostkę albo założyć działalność wymagającą sporych nakładów i środków trwałych, to skorzystanie z tej opcji wydaje się ewidentne. Pula pieniędzy z UE jest ciągle do wykorzystania.

Nie zastanawiaj się- przejdź do strony (https://inito.pl/), by otrzymać uzupełniające informacje na prezentowany w wpisie zagadnienie. Czekamy z niecierpliwością na twoją recenzję!

Do 2020 r., gdy upływa ważność aktualnej transzy pomocy unijnej, mamy do wykorzystania jeszcze dziesiątki mld zł. Wyjątkową estymą cieszą się we wszelkich sekcjach unijnych dotacje na innowacje. Należałoby stąd pogłowić się nad oryginalnym biznesplanem albo poważyć się na lokatę w innowacyjne technologie, może nawet takie do tej pory w naszym kraju niespotykane. Tego typu projekty mają najwyższe szanse na znalezienie uwagi u rozpatrujących nasz wniosek.
A pozyskiwanie dotacji unijnych nie jest już złożonym procesem. Jeśli obawiamy się procedury albo nie czujemy się mocni w zawiłościach prawnych, możemy skorzystać z wsparcia firm (zobacz pożyczka hipoteczna dla firm) zajmujących się tym na stałe.


Konsultant takiej spółki ułatwi nam stworzyć wniosek o grant, wskaże, jakie dokumenty winniśmy przedłożyć, i skieruje nas w odpowiednie miejsca, do należytych urzędów bądź agend. Dzięki takiemu wsparciu wzięcie dotacji z Unii stanie się dla nas zwyczajnie dodatkowym wartościowym doświadczeniem, a nie drogą przez mękę.