Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/albeemotorsports.com/includes/menu.inc).

Plusy reklamy na telebimach

  • Data dodania: 29 January 2021
Wszyscy aktualnie świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie odgrywają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest istotny. Ale aby reklama przyniosła zamierzony skutek musi być widoczna. Z tej przyczyny pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma zaciekawić przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Toteż musi być odpowiednio duża i ciekawa, czy to ze względu na kolorystykę czy treść.

Widzisz właśnie bardzo absorbujący artykuł, więc zapewne zainteresuje Cię też ten udostępniony (https://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) materiał - on również jest wart przeczytania.

Najważniejsze, aby była widoczna i co więcej - zapamiętana. Dlatego niezawodną formą reklamy stają się ekrany wizyjne, których matryca zbudowana jest z diod LED.

Reklama na telebimie: * jest doskonale widoczna każdego dnia, niezależnie od pogody, * trafia do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, że telebim trafia do prawie 90% społeczeństwa) * ma większą przewagę niż wielkoformatowe ekrany plazmowe czy plakaty, * nie tylko szybko dociera do potencjalnych klientów, lecz także koszty jej wyprodukowania są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe pilnują, by ekrany zawisły w korzystnych miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu godnym uwagi miejscem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności.

Czy ten artykuł jest dla Ciebie interesujący? Jeżeli tak, to kliknij też na pomocne wskazówki, które mają intrygujące dane - one wciągną Cię całkowicie.

O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo cieszących się popularnością poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco oraz bliskie sąsiedztwo znanego wszystkim centrum budowlanego czy centrum meblowego Polskie Meble - - zobacz ofertę.


Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w doskonale wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest też bliskie sąsiedztwo takich budynków jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy dworzec autobusowy.

Kampanie z zastosowaniem telebimów wykazują wielką skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!