Poprawiamy nasze auto - w jaki sposób i u kogo?

  • Data dodania: 20 April 2019
W obecnych czasach kupujemy samochody, które są rzeczywiście świetne. Niezbyt rozmyślamy nad tym, że coś może nam w nich nie pasować. Po prostu płacimy i liczymy na to, że będzie wszystko w nich dobrze działało. Jednak, jeżeli choć trochę interesuje nam motoryzacja, to zaczynamy rozumieć, że jednak nie wszystko, co otrzymujemy w nowym aucie w pakiecie jest takie super.


Dlatego też sporo firm oferuje tak zwany chip tuning. Jeśli chodzi o vtech Wrocław to miasto, w którym znajdziemy ludzi, którzy znają się na rzeczy. Nie ma, więc sensu głowić się nad tym, że coś należałoby pozmieniać, trzeba po prostu podjechać do firmy znającej się na rzeczy i poprosić o pomoc. Na pewno usunięcie czegoś lub wzmocnienie niektórych parametrów doprowadzi do tego, że nasze auto będzie poruszało się szybciej i co istotne nie będzie tak dużych problemów z samochodem, co wcześniej. Jeżeli do tej pory wahaliśmy się, to warto porozmawiać z ludźmi, którzy wiedzą, czym jest vtech i zastanowić się, czy na sto procent i my nie musimy wykorzystać tak świetnej opcji.

Usuwamy dpf (zamów usunięcie dpf)
ford mondeo na poboczu
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach niesamowicie ważne jest to, jaki wpływ na otoczenie posiadają różne rzeczy. Do tych, które dość mocno wpływają na stan otoczenia zalicza się samochody. Został stworzony dpf, czyli system w silnikach diesel, który to powinien zmniejszać negatywny wpływ spalin na otoczenie. Niestety okazuje się, że jest to jedynie chwyt marketingowy. Tak, więc usunięcie dpf, czyli filtra cząstek stałych, jest niezmiernie popularną usługą. Korzystają z niej niemal wszyscy posiadacze dieslowskich silników.


Oczywiście tego typu usługa to pewne koszta i nie w każdym warsztacie samochodowym jest opcja skorzystania z takiej usługi. Dobrze, więc sprawdzić w Internecie, gdzie na terenie Wrocławia są warsztaty, gdzie można poprosić o tego typu chip tuning. Bo usunięcie dpf (regeneracja filtrów dpf) jest zaliczane do tuningowania pojazdu. Jeśli chcemy podrasować nasz pojazd to dobrze zapytać, co moglibyśmy zrobić poza zrezygnowaniem z dpf, bo możliwości jest naprawdę mnóstwo. Trzeba tylko mieć świadomość, czego oczekujemy od naszego auta, by ludzie pracujący przy tuningu były w stanie nam wskazać jakieś pasujące nam usługi.