Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/albeemotorsports.com/includes/menu.inc).

W RAMACH LOJALNOŚCI

  • Data dodania: 7 October 2020
W dzisiejszych czasach programy lojalnościowe to wyższy poziom marketingowych pomysłów. Nie wystarczy przypadkowej osobie (albo, co drugiemu klientowi) dawać karty stałego klienta to niewystarczająca taktyka. Dobry program lojalnościowy to o wiele więcej, to opcja, która pozwoli poczuć się konsumentowi wyjątkowo, przez co będziemy mieli pewność, że klient do nas wróci. Oczywiście jest wiele programów lojalnościowych egalitarnych. Większość z nas ma co najmniej jedną kartę stałego klienta, czy to sklepu z żywnością, sklepu odzieżowego czy kartę do zbierania punktów, która pozwala nam otrzymanie ciekawych rabatów, zdobycie fajnych nagród.

karta lojalnościowa
Author: Morten Liebach
Source: http://www.flickr.com
Poza Polską tworzy się programy lojalnościowe elitarne, których w naszej ojczyźnie jest mało. Przy tego typu programach persony otrzymujące kartę stałego klienta są wybierane podczas selekcji. Po kilkunastu analizach wystosowywane są karty stałego klienta, często też robione przyjęcia dla konkretnych konsumentów, by Ci czuli się naprawdę wyróżnieni. A jak wieść niesie kupujący klient to usatysfakcjonowany i doceniony klient.

WEŹ, CO CHCESZ
Jedna z sieci telefonii komórkowej posiada bardzo ciekawy program lojalnościowy dla ludzi mających telefon na abonament. Program tego typu pozwala na zdobycie ciekawych nagród po uzyskaniu właściwej ilości punktów. Sieć ta stworzyła katalog nagród, z którego osoba należącą do tego programu lojalnościowego ma prawo wybrać nagrodę za równowartość zdobytych punktów. Chcąc zrobić program lojalnościowy dobrze jest zwrócić uwagę na możliwości, jakie dałby nam on poza granicami naszego kraju. Gdy chcemy wywindować naszą spółkę poza krajem to warto też tak spojrzeć na program lojalnościowy. Jaką metodą mógłbym przekonać ludzi nie tylko z Polski, ale też spoza granic, by zapisali się niejako do naszego programu lojalnościowego? To dobry pomysł by spopularyzować swój program (zobacz program do rozliczania pit 2020) lojalnościowy poza krajem. Dlaczego? Otóż program takiego typu to coś w rodzaju produktu.

Wręczamy Ci bezpłatny dostęp (https://inoffice.pl/coworking/) do nowych bardzo ciekawych postów, które znajdują się na odrębnej stronie. Trzeba tylko kliknąć w poniższy link.Chociaż nie sprzedajemy, go, ale to on może sprawić, że więcej zarabiamy. Im większe oddziaływanie programu lojalnościowego, tym wyższe zyski są w kieszeni naszej firmy. Jeżeli chcielibyśmy by nasz program lojalnościowy odnosił duże sukcesy, powinniśmy o nim myśleć nie, jako o metodzie do wykorzystania go w kraju, ale jako o światowym produkcie. Dobre programy lojalnościowe to te, które z czasem są przenoszone z jednego państwa do innych. Tego rodzaju programów lojalnościowych jest na świecie kilkanaście. Dobrze jest, więc brać przykład z najlepszych.

Źródło: