Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/albeemotorsports.com/includes/menu.inc).

workflow faktur jako istotny element sprawnego działania firmy

  • Data dodania: 17 June 2021
Elektroniczny obieg faktur, a więc Zarządzanie procesem rejestracji, również obsługi wierzytelności kosztowych jest ważnym fragmentem sprawnego działania jednostki.


Workflow faktur pozwala na automatyzowanie, zestandaryzowanie i uporządkowanie obiegu faktur w firmie, a przez to zredukowanie czasu i wartości tego procesu (faktury WorkFlow). Przy jego wsparciu błyskawicznie i porządnie może zostać przedstawiona jakakolwiek faktura kosztowa. Workflow jest rozwiązaniem serwerowym, do którego użytkownicy pozyskują dostęp z poziomu przeglądarki internetowej, zezwalający na odzwierciedlenie istotnych postępowań biznesowych przedsiębiorstwa wydatnie poprawiając ich skuteczność. Dużą korzyścią jaką niesie za sobą wdrożenie programu jest możliwość rejestrowania faktur w programie w dowolnym oddziale przedsiębiorstwa.
workflow faktur
Author: TEDxJakarta
Source: http://www.flickr.com


Program Basware mieści funkcje automatyzacyjne, które powinny pomóc zwiększyć wydajność, wesprzeć kadry (zobacz kadry i płace program) pionu zaopatrzenia i budżetu, a też udoskonalić jakość dokumentów zakupowych. Dzięki oprogramowaniu zyskuje się oszczędność rezerw, albowiem powiększona jakość przekłada się na niższe zaangażowanie w przebiegu negocjacji. Oprócz tego aplikacja oferuje automatyczne uzgadnianie faktur z dokumentami zakupowymi .

Nie zwlekaj, gdyż jesteśmy tam (http://transleo.pl/) dla Ciebie. Stworzyliśmy niezwykle interesujące wątki. Pragniesz się z nimi zapoznać? Namawiamy do nowej witryny.

Basware Polska posiada też przydatne narzędzia zezwalające zbadać statystycznie wydajność świadczeń ze strony kontrahentów przed rozpoczęciem do renegocjowania umów z nimi.


Basware pomaga organizacji w osiągnięciu optymalnego zagospodarowania zawartych umów zakupu. Automatycznie kreuje powiązania dokumentów zakupowych z umowami i oferuje całkowicie automatyczne przetwarzanie faktur.